materiały reklamowe...

Poniżej znajdziesz przykłady projektów, w które zaangażowaliśmy się.

stworzymy dla ciebie

spójne materiały reklamowe

suctia

(SUCTI Academia) to projekt partnerstwa strategicznego Erasmus+ (2019-2022) koordynowany przez Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, który wdraża model SUCTI w celu pogłębiania internacjonalizacji.

W ramach nawiązanej współpracy powstało logo SUCTIA oraz dwustronna ulotka w formacie A4 składana na 3 do DL. Stworzona ulotka została konsekwentnie utrzymana zarówno w kolorystyce jak i stylu projektu matki – SUCTI.

forum uniwersytetów zaangażowanych

Inicjatywa siedmiu polskich Uniwersytetów, która ma na celu szerzenie społecznego i wspólnotowego zaangażowania poprzez realizowanie określonych zadań. Głównym założeniem jest czerpanie z najlepszych praktyk krajowych i zagranicznych oraz wzmacnianie inicjatywy naukowych i edukacyjnych, wpisujących się w rozwój tzw. trzeciej misji uczelni i społecznej odpowiedzialności nauki.

wizualizacja_suctia_przod

apartamenty malachit

​Apartamenty Malachit położone w Parku Zdrojowym w Międzyzdrojach. Prace przy tym projekcie obejmowały wykonanie sesji zdjęciowej obiektu z zewnątrz i wewnątrz, strony internetowej oraz drukowanych materiałów reklamowych – ulotki w formacie A4 składanej na 3 do DL oraz wizytówek standardowych i składanych.

kluby tygodnika powszechnego

Ulotka w formacie 3xA5 składana do A5 poziomo. 

Teczka dwubigowa na dokumenty w formacie A4.